تاریخ و فرهنگ

فرهنگ تجارت

21 سال تسهیل امنیتی

در سال 1993، شرکت تکنولوژی های کوییک هیل به عنوان شرکت خدمات کامپیوتری CAT (P) در درجه اول به عنوان یک مرکز خدمات کامپیوتر آغاز به کار کرد. سازگاری های تکنولوژیکی و نوآوری های ثابت، نقوش مکرر در تاریخ این شرکت بوده است. شرکت تکنولوژی های کوییک هیل (در سال 2007 تغییر نام داد) شرکتی است که در تحقیقات آنتی ویروس و توسعه در هند پیشگام است و معیاری برای استانداردهای امنیت کامپیوتر و اکنون ارائه دهنده راهکار های امنیتی IT می باشد.

تاریخچه سهولت و نوآوری تکنولوژی های کوییک هیل و با چند موضوع کلیدی تعریف می شود:

  • اعتقاد به ایجاد راهکار های امنیتی کهاز در دسترس بودن منابع، تداوم کسب و کار و تجربیات دیجیتالی بلادرنگ اطمینان حاصل می کند..
  • مشتری مداری.
  • تخصیص به سهولت و نوآوری. حفظ خط تولید ساده، قدرتمند، مؤثر و کارآمد.
  • An entrepreneurial spirit به سرعت تحولات تکنولوژیکی و سفارشی کردن محصول را افزایش می دهد.

شرکت تکنولوژی های کوییک هیل در فرآیندهای اصلی خود تجربه ای بی نظیر، صلاحیت کامل و تحقیقات دقیقی دارد. شروع تجارت یک فرایند ریسک پذیر می باشد. راهنمایی بنیانگذاران از این طریق، همدردی آنها برای کاربران بود. آنها هرگز تولید محصولاتی که مردم می خواهند را از دست نمی دهند. به جای اعتماد به نفس فوق انسانی که جهان فرض می شود که بنیانگذاران داشته باشد، قطعیت در ایجاد چیزی خوب یا تلاش برای رفع چیزی مخرب. این آمیختگی مبتکرانه ساده و نوآورانه به شرکت اجازه داده است تا راهکارهای امنیتی IT را ارائه دهد.

Highlights

سال های نخست: 1993 – 1997

Inception: در سال 1993، شرکت تکنولوژی های کوییک هیل در ابتدا به عنوان شرکت خدمات کامپیوتری CAT (P)، یک مرکز خدمات رایانه ای که با یک اتاق توسط آقای کایلاش کتکار تأسیس شد. او مهارت های بسیار و تیزهوشی تجاری دارد و می خواست از آن تنها برای رسیدن اهداف مشتریان استفاده کند. برادر کوچکتر او سانجی کتکار تنها خارج از مدرسه مهندسی، با یک پروژه در ویروس های کامپیوتری و آنتی ویروس که به نفع همه علاقه مندان به کامپیوتر همکار بود. او با طراحی محصولات مبتنی بر مهندسی معکوس برای پاکسازی ویروس های کامپیوتری شروع به کار کرد.

در سال 1994 اولین آنتی ویروس کوییک هیل برای DOS به دنبال Win 3.1 در سال 1995 و ویندوز 95 در سال 1996 منتشر شد.

هنگامی که کوییک هیل با راهکار های آنتی ویروس خود مطرح شد حدود 10 رقیب دیگر در بازار وجود داشت. خریداران اندک بودند و دزدی های فراوانی وجود داشت و عدم پذیرش آن اجتناب ناپذیر بود. برادران کتکار یک شبکه کوچک از دوستانی که با ایستگاه تعمیر کامپیوترهایشان شروع به کار کردند تشکیل دادند. این دایره با نمایش محصولات و استفاده از تلاش های بازاریابی شان در داخل سازمان به مشتریانی که برای تعمیرات می آمدند، کامل شد. خدمات سفارشی کوییک هیل که همراه با خرید محصول آنتی ویروس مطرح شد، پشتیبانی قوی دارد که اکنون در سراسر هند گسترش یافته است.

راه اندازی وب سایت شرکت، صدور گواهینامه بین المللی: 1998- 2002

راه اندازی www.quickheal.com: در سال 1998 وب سایت بزرگ سازمان، با درج نمونه محصولات و سابقه شرکت فعال شد.

International Certification: این شرکت ابتدا به عنوان آنتی ویروس جایزه سطح 1 از آزمایشگاه WestCoast بر روی ویندوز XP در سال 2002 و به دنبال آن جایزه 1st VB 100% برای ویندوز 2000 سرور پیشرفته را نمایش داد.

توسعه محلی، تغییر نام شرکت، مرکز تحقیق و توسعه اختصاصی، تکنولوژی هوشمند DNAScan: 2003-2007

Local expansion: شرکت کوییک هیل اولین شعبه خود را در Nashik در سال 2003 و پس از آن شعبه هایی در Mumbai و Nagpur افتتاح کرد. شعبه چهارم در Hyderabad در سال 2004 به صورت کاملا پویا تأسیس شد. Delhi درهای خود را برای کوییک هیل با Bangalore و Chennai به دنبال درخواست سرعت باز کرد. شاخه در Ahmedabad، Surat، Indore و Chandigarh افتتاح شد. این شرکت نسخه چند زبانه کوییک هیل را به هندی، Marathi و Tamil و وبلاگ شرکت در سال 2006 راه اندازی کرد.

از تبلیغات word-of-mouth تا درک آنچه کانال می خواهد و انتظارش از فروشندگان، برای مسیرهای جدید که پوشش وسیع تر و عمیق تری در بازار ارائه می دهند، کوییک هیل اجرای روند همگرایی برای گرفتن نمایندگان فروش و توسعه شبکه خود آغاز کرده است. وفاداری فروشنده با سود دهی تجاری، وضوح و شفافیت و پتانسیل رشد محصول جایگزین شد.

DNAScan Technology: در سال 2005، این شرکت با معرفی تکنولوژی DNAScan که دارای قابلیت تشخیص بلادرنگ ویروس های ناشناخته و بدون توجه به آخرین الگوهای امضاء (signature patterns) می باشد، یک جهش بزرگ در فن آوری ایجاد کرد. این جهش موجب کسب دوازدهمین جایزه متوالی Virus Bulletin 100% شد و نسخه 2.0 سازمانی کوییک هیل 2005 را منتشر کرد. کرم سیاه (Black worm) برای اولین بار توسط تکنولوژی های کوییک هیل شناسایی شد. PCTuner کوییک هیل گواهینامه مایکروسافت برای ویندوز ویستا را دریافت کرد.

First Microsoft Deal and Additional International Certifications: در سال 2006 قراردادی با مایکروسافت برای بسته بندی آنتی ویروس کوییک هیل با نسخه اصلی Windows XP، MSWGA امضا شد. خط تولید محصول شانزدهمین جایزه VB 100% و جایزه سطح 2 Check Mark آنتی ویروس از آزمایشگاه WestCoast برای ویندوز XP به دست آورد.

CAT Computer Services Renamed, Research and Development Center Established: در سال 2007، این شرکت به شرکت تکنولوژی های کوییک هیل تغییر نام یافت. مرکز تحقیق و توسعه اختصاصی با تیمی از کارشناسان تشکیل شد. در تلاش برای تقویت خدمات پس از فروش، در سال 2008 شعبه های فروش و پشتیبانی در Aurangabad، Coimbatore، Vizag و Cochin افتتاح شد.

Technological Partnerships, Interoperability Certifications, Innovation and Entrepreneurial Recognitions, Sequoia Capital Investment, Solutions Portfolio Expansion: 2008-2011

Technological Partnerships: در سال 2008، شرکت تکنولوژی های کوییک هیل همکاری خود با مایکروسافت را آغازکرد. این شرکت همچنین میزبان رسمی کنفرانس بین المللی AVAR 2008 بود که در دهلی نو برگزار شد.

تأییدیه OPSWAT، آزمایشگاه West Coast انگلستان، آزمایشگاه امنیت کامپیوتر: در سال 2008، نسخه 9.50 آنتی ویروس کوییک هیل nod را برای طراحی آنتی ویروس + ضد جاسوسی OESISOK™ از OPSWAT برای سیستم عامل ویندوز XP دریافت کرد. این امر تأییدیه Check-Mark تحسین شده توسط آزمایشگاه West Coast، نسخه Business بر روی ویندوز ویستا را به دنبال داشت. این شرکت تأییدیه معتبر آزمایشگاه امنیت کامپیوتر برای عرضه محصولات خود را در سال 2010 با 98.29 از 100 امتیاز برای دریافت گواهینامه ممتاز پنج ستاره از PCSL گرفت. نسخه 2010 کوییک هیل، گواهینامه OK OESIS بر روی دسکتاپ / محصولات امنیتی لپ تاپ که مدرکی برای ایجاد قابلیت همکاری یکپارچه محصول با راهکارهای نرم افزاری از فروشندگان market-leading می باشد را دریافت کرد. به همین دلیل سی و نهمین جایزه متوالی VB 100% را دریافت می کند.

Accolades: کوییک هیل از کشش نام تجاری قابل توجهی در هند در بخش مصرف کننده و SOHO برخوردار است و جایزه قهرمانی کانال CRN را برای پنجمین بار متوالی در سال 2012 کسب کرد. نام تجاری کوییک هیل همچنین رکورد خود را برای تبدیل شدن به اولین راهکار آنتی ویروس برتر را در بخش سازمانی برای دومین سال متوالی شکست.

در سال 2009 نام تجاری 'Emerging India award' را گرفت که رقابت در سطح جهانی شرکت های کوچک و متوسط هند که شیوه های تجاری همتراز با غول های جهانی می باشند را به رسمیت می شناسد. شرکت کوییک هیل همچنین موفق به کسب جایزه 2009 Red Herring Asia و جایزه Deloitte Fast 50 در سال 2010 شد. این شرکت جایزه "Business Today's Best Innovation SME Award" را مبتنی بر بررسی مفهومی برای آنالیز روندها و بهترین شیوه، و شناسایی و معرفی تلاشگران، نوآوران و توانمندسازها، که نقش محوری در ارتقاء و پشتیبانی از شرکت های کوچک و متوسط (SME ها) در هند ایفا کرده اند را برای سال 2010 دریافت کرد.

Sequoia Capital Investment: شرکت سرمایه گذاری Capital، Sequoia Capital پتانسیل بسیاری در تکنولوژی های کوییک هیل مشاهده کرد و به آسانی INR 60 Crore را در سال 2010 سرمایه گذاری کرد. این سرمایه گذاری پس از یک دوره نزدیک شدن به چندین بانک برای وام برای نرم افزار و توسعه بازار انجام شد.

Addressing More Platforms with Even Simpler and Effective Solutions; More International Certifications and Accolades, New Global Offices: 2012-13

راهکارهای نوآورانه نیز شامل Total Mobile Security برای اندروید، تبلت سکیوریتی برای اندروید، توتال سکیوریتی برای مک برای Retail و Endpoint Security 5 و Quick Heal TERMINATOR – دستگاه مدیریت تهدیدات یکپارچه برای سازمان (UTM) می باشد.

From desktop security to leading IT security solution provider: با ظهور حملات بلادرنگ و روندهای امنیتی که به سرعت در حال تغییر در صنعت می باشند، شرکت کوییک هیل برای ارائه راهکارهایی که امنیت مبتنی بر فناوری ابری را ترکیب می کند و بر روی پلتفرم های مختلف و devices covering desktops، تلفن همراه و شبکه ها کار می کند، گسترش یافته است.

The centralized security management solution – Endpoint Security: کوییک هیل برای ارائه امنیتی کاملا مطمئن و بدون دردسر برای شبکه های کامپیوتری تجارت های کوچک و متوسط، بخش های شرکتی و سازمانی متمرکز شده است. این راهکارهای امنیتی، تکنولوژی های بازرسی متعدد در یک کنسول واحد را فراهم می کند. این قابلیت، حفاظت مجتمع با انعطاف پذیری مدیریت و کنترل حفاظت از ویروس در سراسر شبکه را فراهم می کند.

این شرکت همچنین بر روی امنیت گیتوی با راهکار مدیریت تهدیدات یکپارچه – Quick Heal Terminator متمرکز شده است. این راهکار در سطح گیتوی، اولین خط دفاعی در برابر تهدیدات نوظهور از جمله تهدیدات مزمن پیشرفته می باشد. این دستگاه دارای حفاظت قوی می باشد که شامل جایزه موتور اصلی آنتی ویروس کوییک هیل، فایروال، امنیت وب، VPN، Load Balancing، فیلتر محتوای وب، تکنولوژی های آنتی اسپم، IDS/IPS (سیستم تشخیص نفوذ / پیشگیری) و مدیریت پهنای باند.

کوییک هیل همچنین 2014 series with Advanced DNAScan technology and an improved scan engine که از اسکن مجدد فایل هایی که بعد از اسکن قبلی تغییر نکردند، اجتناب می کند و باعث کاهش استفاده از منابع سیستم می شود را راه اندازی کرد.

گواهینامه AV-Test و AV Comparatives: در سال 2013 توتال سکیوریتی کوییک هیل برای آندروید اولین AV-Comparatives را برای عملکرد گسترده خود، و عملکردهای کاربردی مانند ویژگی پشتیبان گیری و مانیتور شبکه به دست آورد. راهکارهای امنیتی کوییک هیل برای پلتفرم آندروید به طور مداوم موفق به کسب گواهینامه AV-Test شد. Mobile Total Securityکوییک هیل به عنوان چهارمین آنتی ویروس برتر، گواهینامه AV-Test در July 2013 دریافت کرده است.

DQ Week "King of Channels" and CRN Channel Champions "Most Preferred Security Brand": در سال 2013 شاهد برنده شدن کوییک هیل در یک رشته از برداشت ها به عنوان بهترین فروشنده و برندی که بیشترین ارجحیت را در راهکارهای امنیتی دارد، بودیم.

تکنولوژی های کوییک هیل رکورد خود را از hat-trick به bagging the number one title در بخش آنتی ویروس مصرف کننده و SOHO برای پنجمین سال متوالی در قهرمانان کانال CRN شکست.

در یک نظر سنجی انجام شده توسط DQ Week، کوییک هیل به عنوان بهترین شرکت دوستانه کانال انتخاب شد. این شرکت تا به اکثریت مطلق 54٪ outshining MNCs و دیگر رقبا با اختلاف قابل توجهی صعود کرد.

دفاتر ژاپن، کنیا، و ایالات متحده آمریکا: شرکت کوییک هیل همچنان برای رشد خود در سطح جهانی دفاتر جدیدی در ایالات متحده، ژاپن و کنیا در سال 2012 راه اندازی کرد.


صفحات مرتبط

> نمای کلی شرکت

> جوایز و گواهینامه ها

> تاریخچه

> مدیران

> مسئولیت اجتماعی سازمانی

> همکاران

> برگه اطلاعات شرکت

> فرصت های شغلی

> تماس با ما

 

اخبار و رویدادها

کوییک هیل راه حل مدیریت دستگاه تلفن همراه مبتنی بر فناوری ابری را راه اندازی کرد
دریافت اخبار بیشتر و به روز رسانی »


Share your feedback or suggestions for this website at webmaster@quickheal.co.ir

تصویر ثابت