مدیران

Kailash Katkar

کایلاش کتکار، رئیس اجرایی

كايلاش كتكار، مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره و بنیانگذار شركت تكنولوژي‌هاي كوييک هيل است و مسئول مدیریت فروش، بازاریابی، خدمات مشتریان، پشتیبانی فنی و مديريت شركت هاي تابعه كوييک ‌هيل را در سراسر جهان برعهده دارد. او همچنین به دنبال استراتژی بهترین شیوه مدیریت و ارائه محصولات و خدمات کوییک هیل برای مشتریان می باشد. تعهد قوی او برای مزیت موثر، شیوه نوآورانه برای مشکلات تجاری، و شایستگی برای همکاری عملکرد متقابل را تغییر داده و با نفوذ نام تجاری امنیتی، به عنوان ارجح ترین راهکار امنیتی در بخش های مصرف کننده و SOHO می باشد و براساس اولویت نام تجاری در شرکت مرتب شده اند.

وی یکی از دریافت کنندگان جایزه پرطرفدار 'GS Parkhe Industrial Merit Award 2009' که توسط MCCIA (The Mahratta Chamber of Commerce, Industries and Agriculture) اعطا شده بود، می باشد. او جایزه Maxwell برای شرکت برتر Maharashtra، 2012 در مقوله نوآوری توسط Maharashtra Chief Minister Hon'ble Shri. Prithviraj Chavan را دریافت کرد. وی همچنین جایزه "کارآفرینان جوان" تکنولوژی (AIT)، که کارآفرینان جوانی که برای روحیه کارآفرینی منحصر به فرد، نوآوری و پیشرفت استثنایی شان ایستادگی کردند، به رسمیت می شناسد را از انستیتو ارتش دریافت کرد. او دریافت کننده جایزه برتر کارآفرینی برندهای آکادمی 2012 به عنوان "کارآفرین سال در امنیت IT" شناخته شده است. آقای کتکار، در میان شش "کارآفرین برتر" که از بین 160 متقاضی انتخاب شدند، منتخب موسسه معتبر آمریکایی EY رویداد (EY WEOY)، که در مونت کارلو از 4 تا 8 ژوئن، 2014 برگزار شد قرار گرفت. در اوایل سال جاری، آقای کتکار در میان 16 فینالیست در کارآفرین EY، پانزدهمین نامزد جایزه بود.

Sanjay Katkar

Sanjay Katkar, رئیس تکنولوژی

درک وسیع سانجی کتکار از تکنولوژی، نرم افزار و خدمات، او را وادار به تأسیس یک مرکز تحقیقات و توسعه اختصاصی در پونا، Maharashtra کرده است. او پیشگام ایجاد و توسعه پس از آن و تعمیر و نگهداری از موتور آنتی ویروس اصلی می باشد. وی یک تیم حرفه ای نرم افزار جوان و پویا را رهبری می کند، که در توسعه ماژول های آنتی ویروس های مختلف بر روی سیستم عامل های مختلف شامل طراحی و توسعه ویژگی های جدید فعالیت دارند. این شرکت به عنوان ارائه دهنده کامل راهکار های امنیتی برای راهکار های ساده و پویایی که پلتفرم ها و همچنین چندین دستگاه را گسترش می دهد، شناخته شده است.

سانجی به عنوان مدیر انجمن آنتی ویروس محققان آسیا (AAVAR) نیز خدمت می کند و عضو گزارشی سازمان بین المللی Wild List، ایالات متحده آمریکا می باشد. او همچنین یکی از اعضای کمیته راهبری فناوری پایگاه امنیت ملی است. او جایزه Maxell برای شرکت برتر Maharashtra 2012 را در این رده از نوآوری ها توسط Maharashtra Chief Minister Hon'ble Shri (Prithviraj Chavan) دریافت کرد. وی همچنین جایزه "کارآفرینان جوان ' تکنولوژی (AIT)، که کارآفرینان جوانی که برای روحیه کارآفرینی منحصر به فرد، نوآوری و پیشرفت استثنایی شان ایستادگی کردند، به رسمیت می شناسد را از انستیتو ارتش دریافت کرد. او دریافت کننده جایزه برتر کارآفرینی برندهای آکادمی 2012 به عنوان "کارآفرین سال در امنیت IT" شناخته شده است.

Abhijit Jorvekar

Abhijit Jorvekar, معاون

Abhijit Jorvekar به عنوان مدیر اجرایی و رئیس فروش جهانی و بازاریابی، کوییک هیل را پیشرو در SOHO و بازار SMB در هند تبدیل کرده است. او بیش از ده سال در کوییک هیل با تمرکز در درجه اول برروی مدیریت شبکه، توسعه تجارت جدید و عملیات فروش مشغول به کار است. وی بیش از 15 سال در اجرای انواع پروژه های استراتژیک و عملیاتی در صنایع محصولات و خدمات، از جمله محصولات اتوماسیون صنعتی، راهکار های نرم افزار زبان و امنیت IT، سابقه گسترده ای دارد.

در حال حاضر او با استراتژی ها و توسعه طراحی، نوآوری، خدمات ارزنده عملیاتی و insight-driven برای پروژه تکنولوژی های کوییک هیل به عنوان یک بخش عمده در صنعت امنیت جهانی و تهاجم سازمان به امنیت شرکت و تلفن همراه عنوان شده است.

Rajesh Ghonasgi

Rajesh Ghonasgi, رئیس امور مالی

Rajesh Ghonasgi، مقام مالی ارشد (CFO) تکنولوژی های کوییک هیل با مسئولیت مدیریت استراتژی مالی و عملیاتی شرکت می باشد. Rajesh Ghonasgi برای به حداکثر رساندن ارزش سهام بلند مدت، اطمینان متعادل portfolio از طرح رشد، و حفظ سطح بالایی از انسجام و شفافیت برای آن که تکنولوژی های کوییک هیل شناخته شده، متعهد است.

Rajesh Ghonasgi، در ماه سپتامبر سال 2013 به تکنولوژی های کوییک هیل ملحق شد. قبل از پیوستن به کوییک هیل، او با شرکت رسانه ای Komli، که مدیر ارشد مالی جهانی آن شرکت بود، همکاری داشت.

او همچنین به عنوان مدیر ارشد مالی در سیستم های پایدار، که در آن او با موفقیت، IPO آن ها را در سال 2010 رهبری می کرد. در زمان اشتغال خود در سیستم های پایدار شرکت، او در تلاش است که به جوایز برتر در گزارشگری مالی و اداری دست یابد. وی پیش از ورود به کوییک هیل با شرکت تکنولوژی های Hexaware، به عنوان رئیس امور مالی جهانی همکاری داشت. او همچنین در سرمایه گذاری مالی ICICI و Wipro کار کرده است.

او بیش از دو دهه در امور مالی و مدیریت کلی که شامل 12 سال سابقه به عنوان مقام مالی ارشد و تخصص در تأمین اعتبار، مدیریت فرآیندهای حکومت و طرح های استراتژیک مانند M & A تجربه کسب کرده است. وی توسط مجله CFO هند در سال 2011 و 2012 برای تلاش هایش مورد تقدیر قرار گرفت.

وی فارغ التحصیل از دانشگاه بمبئی، و عضو همکار انجمن حسابداران خبره از هند و عضو وابسته از انستیتو شرکت وزرای هند است.

Akimichi Kurihara

Akimichi Kurihara, Director

آقای Akimichi Kurihara بیش از 30 سال در بخش توسعه تجارت استراتژیک و فروش جهانی و بازاریابی سابقه دارد. به دلیل تخصص و درک منحصر به فرد او از بازارهای جهانی، به عنوان مدیر تکنولوژی های کوییک هیل ژاپن، K.K برگزیده شد.

آقای Akimichi Kurihara، به عنوان دایرکتور، برای تهیه یک پلتفرم ثابت برای فرصت های رشد احتمالی و در طراحی پشتیبانی و فرآیندهای پیاده سازی مانیتورینگ تجربه کاری خود با شرکت های امنیت شبکه را ارائه می دهد. تجربه حرفه ای گسترده او شامل کار با شرکت هایی مانند شرکت سونی، شرکت Netmarks در گذشته می باشد. وی قبل از ملحق شدن به کوییک هیل، رئیس و مدیر اجرایی شرکت NSFOCUS در ژاپن بود.


صفحات مرتبط

> نمای کلی شرکت

> جوایز و گواهینامه ها

> تاریخچه

> مدیران

> مسئولیت اجتماعی سازمانی

> همکاران

> برگه اطلاعات شرکت

> فرصت های شغلی

> تماس با ما

 

اخبار و رویدادها

کوییک هیل راه حل مدیریت دستگاه تلفن همراه مبتنی بر فناوری ابری را راه اندازی کرد
دریافت اخبار بیشتر و به روز رسانی »


Share your feedback or suggestions for this website at webmaster@quickheal.co.ir

تصویر ثابت