دفتر مرکزی شرکت

603, Mayfair Towers-II, Wakdewadi, Shivajinagar
Pune-411005, Maharashtra, India

موقعیت بازار و ماموریت

شرکت تکنولوژی های کوییک هیل، ارائه دهنده راهکارهای امنیتی و دارای تاییدیه ISO 9001 می باشد. ماموریت کوییک هیل محکم کردن موقعیت خود در محصولات امنیتی و خدمات صنعتی همیشه در حال تکامل، در سراسر گستره ای از بخش های رو به رشد بازار، از جمله کامپیوتر، تلفن همراه، تبلت ها و شبکه های Next Gen (NGNs) و برای ایجاد مشتری و روابط شراکتی قدرتمند می باشد.

گزاره ارزشی

کوییک هیل به عنوان یک شریک ارتباطی مشتری محور، راهکارهای امنیتی ارائه می دهد که برای دفاع بلادرنگ در برابر خطرات به سادگی گسترش پذیر و قابل اعتماد می باشند. راهکارهای امنیتی کوییک هیل، موجب تسهیل در مدیریت امنیت IT شده و به راحتی در انواع مختلف دستگاه ها و پلتفرم های چندگانه استفاده می شوند. اکوسیستم کوییک هیل، برای رضایت بیشتر مشتری برانگیخته شده و محصولات خانواده آن به عنوان برند آنتی ویروس 'Most-Preferred' توسط قهرمانان کانال CRN رأی آورده است. کوییک هیل همکاری قابل اعتمادی را ارائه می دهد، محصولات خانواده آن به خوبی شناخته شده و دارای تاییدیه در سطح بین المللی می باشد و خدمات انحصاری خود را برای مشتریانش در 60 کشور با بیش از 15000 شریک تجاری در سراسر جهان گسترش داده است.

ویژگی های کلیدی

 • روش مشتری محوری برای رضایت مصرف کننده را با پشتیبانی منحصر به فرد کوییک هیل تجربه کنید.
 • فرهنگ دیرینه متمایز اعتقاد به ارائه فرصت های شغلی برابر. فرهنگ نیروی کار و مدیریت متفاوت، رهبری و فرهنگ الهام بخش.
 • برای ایجاد مشتری پایدار و بلند مدت و برقراری روابط شراکتی قوی، بر مبنای سفارشی سازی، کیفیت و اتحاد اختصاص داده شده است.
 • نیروی کار متخصص و باتجربه، پژوهش اختصاص داده شده و اساس توسعه در نتیجه راهکارهای بهترین امنیت و خدمات حاصل در جهت منافع فکری و تجارت برای شرکا و مشتریان.
 • صنعت و حوزه تخصص، با ترکیب محدوده خاص بازاریابی و روش های بازاریابی سنتی.
 • روش ارائه خدمات جامع و شیوه های تجاری قابل انعطاف.

تحقیق و توسعه

پیشرفته ترین مرکز پژوهش و توسعه آنتی ویروس در هند

آزمایشگاه تحقیق و توسعه (R & D) از ابداعات تکنولوژیکی به سابقه بالای 21 سال رسیده است. آزمایشگاه R & D روند جدیدی در صنعت امنیت را برای ایجاد راهکارهای نوآورانه برای رفع سناریو تهدید در حال تغییر، بررسی میکند.

آزمایشگاه R & D شامل دو تیم به شرح زیر می باشد::

Threat Research and Response Team: تیم پاسخ و پژوهش تهدیدات (TRR) برای تهدیدات گزارش شده پاسخ فعالی فراهم می کند. به عنوان یک تیم، بدافزارهای گزارش شده و مجموعه ای از بدافزارها را تشخیص داده و از بین می برد. آزمایش مداوم محصول برای گواهی نامه های AV انجام شده است. TRR نیز در مجموعه خطای مثبت کاذب متمرکز شده است.


Product Development Team: تیم توسعه محصول ساده، زیبا، و راهکارهای برش لبه، برای حفظ دنیای دیجیتال طراحی شده و توسعه یافته است. تحقیق و توسعه برای محصولات بر روی سیستم عامل ها و پلتفرم های مختلف انجام شده که می تواند از طریق فناوری ابری پشتیبانی شود.


Quality Assurance Team: تیم تضمین کیفیت اندازه گیری سیستماتیک، ارزیابی استاندارد، نظارت بر فرآیندها، و یک حلقه انتقادات و پیشنهادات مرتبط را فراهم می کند تا برای پیشگیری از خطا در محصولات رایزنی کند. قبل از انتشار محصولات برای مشتریان، آن ها را به شیوه ای نظام مند و جامع مورد مطالعه قرار می دهد.


Web Development Team: تیم توسعه وب برای ایجاد حضور آنلاین سازمان به واسطه اینترنت متمرکز شده است. وب سایت کمک می کند تا مشتریان جهانی و همکاران برای تحقیق، مقایسه، خرید، ارتقا، تمدید، و با یک سازمان با استفاده از سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی آنلاین تداخل کنند.


Incident Response Teams: تیم پاسخ Incident شامل دو تیم زیر می باشد: تیم مدیران حسابداری فنی و تیم فنی و حرفه ای (توسعه دهندگان نرم افزار و نرم افزار مهندسان کنترل کیفیت). این تیم ها به واکنش سریع به هر وضعیت/حوادث اضطراری در زیرساخت های امنیتی شرکت کمک می کنند.


 • Technical Account Managers Team: این تیم شامل مدیران حسابداری فنی اختصاصی و ورزیده، که تنها راه ارتباطی برای مشتریان سازمانی می باشد.

 • Technical Professionals (Developers & QA Engineers) Team: این تیم مختص توسعه دهندگان و مهندسین تضمین کیفیت می باشد، که تنها راه ارتباطی در تیم تحقیق و توسعه پس از انتشار technical problem management هستند.

پشتیبانی داخلی و بین المللی

سابقه تاسیس برای پشتیبانی قدرتمند مشتریان: 24X7 مرکز تلفن بین المللی به داخلی، اس ام اس، چت آنلاین، انجمن پشتیبانی، ایمیل، کنترل از راه دور و پشتیبانی سایت (در صورت وجود)

ترکیب درآمد

خرده فروشی – 70%
سازمانی – 30%

سابقه رشد

شرکت کوییک هیل طی سه سال اخیر هرسال 46 درصد رشد خود را حفظ کرده است.

مشتریان

 • 8 میلیون مشتری فعال
 • بیش از 25000 نصب در شرکت های کوچک، متوسط ​​و بزرگ.

دسترسی جغرافیایی

بیش از 31 شعبه در هند و همکاران فعال در: استرالیا، اتریش، بنگلادش، بنین، برزیل، کلمبیا، کاستاریکا، پاناما، پورتوریکو، ونزوئلا، غنا، ایران، ایتالیا، ژاپن، کنیا، اوگاندا، رواندا، بروندی، مالزی ، نپال، نیوزیلند، نیجریه، سوریه، تانزانیا، توگو، تونس، الجزایر، مراکش، ترکیه، امارات متحده عربی و خاورمیانه و شمال آفریقا، ایالات متحده آمریکا، یمن.

خدمات صنعتی

دولت، امنیت عمومی، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، شبکه های هوشمند، انرژی، حمل و نقل، بانکداری و خدمات مالی، ساخت، هتلداری، خرده، مهندسی، خودرو، مخابرات، تکنولوژی IT و غیره.

ارائه راهکار امنیتی عمده

راهکارهای امنیتی ساده، مؤثر و هوشمند طراحی شده برای محافظت از خانه و تجارت

 • دسکتاپ و موبایل.
 • شبکه قوی و راهکارهای امنیتی محتوا برای حفاظت از منابع و کانال های ارتباطی برای محاسبات شخصی، SME ها، مؤسسات دولتی و شبکه های شرکتی طراحی شده است.
 • SMB و راهکارهای امنیتی سازمانی در روش کارآمد و یکپارچه برای تهدید و مدیریت آسیب پذیری.

سرمایه گذاران

Sequoia Capital


صفحات مرتبط

> نمای کلی شرکت

> جوایز و گواهینامه ها

> تاریخچه

> مدیران

> مسئولیت اجتماعی سازمانی

> همکاران

> برگه اطلاعات شرکت

> فرصت های شغلی

> تماس با ما

 

اخبار و رویدادها

کوییک هیل راه حل مدیریت دستگاه تلفن همراه مبتنی بر فناوری ابری را راه اندازی کرد
دریافت اخبار بیشتر و به روز رسانی »


Share your feedback or suggestions for this website at webmaster@quickheal.co.ir

تصویر ثابت