جوایز و گواهینامه ها

گواهینامه های بین المللی راهکارهای امنیتی کوییک هیل

 • AV-Comparatives: توتال سکیوریتی آندروید کوییک هیل، اولین AV-Comparatives خود را برای قابلیت های گسترده و ویژگی های عملکردی خود مانند قابلیت پشتیبان گیری و مانیتورینگ شبکه به دست آورد.

  AV-Comparatives یک سازمان مستقل غیر انتفاعی است که آزمون سیستماتیک برای بررسی نرم افزار های امنیتی ارائه می دهد و برای عمل به تعهدات خود تلاش می کند. با استفاده از یکی از بزرگترین مجموعه های نمونه در سراسر جهان، برای آزمایش بسیار دقیق، یک محیط دنیای واقعی ایجاد می کند. صدور گواهینامه توسط AV-Comparatives، مهر تائید رسمی برای اجرای راه حل های امنیتی که در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده را فراهم می کند. AV-Comparatives از نزدیک با مؤسسات و نهادهای مختلف دانشگاهی، به ویژه با گروه علوم کامپیوتر دانشگاه اینسبروک، به منظور ارائه روش های تست علمی نوآورانه همکاری دارد.

   
 • AV-Test Certificate: موسسه AV-Test، که دفتر مرکزی آن در Madgeburg آلمان است، به عنوان مرکز ارائه دهنده خدمات مستقل در زمینه های امنیت IT و تحقیقات آنتی ویروس شهرت جهانی دارد. کار تحقیقاتی جامع که توسط این سازمان انجام شده برای شناسایی آخرین تهدید، تجزیه و تحلیل آن با استفاده از تکنولوژی دستیابی به موفقیت و انتقال نتایج با کیفیت بالا به مشتریان می باشد. یک تیم از متخصصین IT، مکانیسم آنالیز ابتکاری را توسعه می دهند و روش های آزمون با کیفیت بالا را اعمال می کنند. روش های تست دقیق شامل پارامترهای مربوط به مسدود کردن نرم افزارهای مخرب جامع، خطای کاذب، عملکرد، و آزمون های ویژگی می باشد. این مؤسسسه دارای راه حل های امنیتی برای نشان دادن قابلیت هایش با استفاده از تمامی اجزای سازنده و لایه های حفاظت می باشد.

  مهر تایید AV-Test بر اساس 3 دسته آزمون PROTECTION، REPAIR و USABILITY تعلق می گیرد. PROTECTION اثربخشی محصول در برابر حملات نرم افزارهای مخرب صفر روزه، مسدود کردن تهدیدات مخرب در طول اجرا و همچنین تشخیص نرم افزارهای مخرب شایع و آن هایی که در طی انجام آزمون کشف شده اند، را مورد بررسی قرار می دهد. REPAIR کارایی محصول را در از بین بردن تمامی اجزای فعال بدافزارها از جمله آنهایی که باعث تغییراتی در سیستم به علت نفوذ بدافزارها و عملکرد برای حذف روت کیت ها می شوند را بازرسی می کند. USABILITY به نظر می رسد در جنبه استفاده از محصول می باشد. این تجزیه و تحلیل به طور متوسط ​​سرعت سیستم، تشخیص خطای کاذب در اسکن و نمایش هشدارهای جعلی و یا در طول استفاده از نرم افزار واقعی را کاهش می دهد.

  راه حل های امنیتی کوییک هیل برای سیستم های اندروید به طور مداوم موفق به کسب گواهینامه AV-Test شده است. توتال سکیوریتی موبایل کوییک هیل پنجمین گواهینامه AV-Test بهترین آنتی ویروس خود را در مارس 2014 دریافت کرده است. AV-Test Certificate  on March 2014.

   
 • ICSA Labs: اینترنت سکیوریتی کوییک هیل 2010 موفق به دريافت گواهي Anti-Virus Desktop از انجمن بين المللي ايمني كامپيوتر (ICSA) در سيستم Microsoft Windows XP شد. اين گواهي دريچه تازه اي را از كارايي محصولات كوييک هيل به روي جهانيان مي گشايد. گواهي ICSA Labs يک سيستم ارزيابي با كيفيت بالاست كه اطمينان پذيري محصولات امنيتي را مورد تطبيق قرار مي دهد.

  ICSA Labs، يک شاخه مستقل از Verizon Business ، ارزيابي بي طرف از محصولات قابل فروش را انجام و گواهي ايمني كامپيوتر را ارائه مي دهد. تشكيلات اقتصادي در سراسر جهان به شرايط و ضوابط اين سازمان براي ارزيابي عملكرد محصول و تاييد آن اعتماد كامل دارند.

   
 • Virus Bulletin: Virus Bulletin یک نشريه دوره اي مستقل انگليسي است كه با حمايت در برابر ويروس بسيار سروكار دارد. به طور منظم راه حل هاي آنتي ويروس گسترش يافته را براي پايگاه هاي ويروس امتحان مي كند. جايزه ویروس بولتین % VB 100 به محصولات آنتي ويروس داده مي شود كه :

  - تمامی ويروس هاي In The Wild (وحشي) را در هر دو اسكن on-demand (طبق تقاضا) و on-access (طبق دسترسي) در آزمايش هاي مقايسه اي خود پيدا كنند.

  - اشتباهي در اسكن كردن فايل هاي تميز نداشته باشند.

  کوییک هیل اولین گواهینامه VB100٪ را در نوامبر 2002 و آخرین (چهل و پنجمین) گواهینامه VB100٪ را در آگوست 2013 دریافت کرد.

   
 • Checkmark: Checkmark يک گواهينامه معتبر است كه توسط يک سازمان بين المللي West Coasts Labs Uk اعطا مي شود. Checkmark كيفيت بالا و استاندارد كاربردي قابل اطمينان نرم افزارهاي ايمني را گواهي مي كند. West Coasts Labs يكي از سازمان هاي قابل احترام IT در جهان است كه محصولات ايمني كامپيوتري را آزمايش و تضمين مي كند.

  Checkmark دستیابی به یک استاندارد واضح و بدون ابهام مربوط به کاربران راهکارهای امنیت کامپیوتر را فراهم می کند. Checkmark شامل يک استاندارد، یک آزمايش و يک گواهي است. استاندارد یک تست پذيرفته شده در صنعت و در دنياي واقعي است.

  راهکارهای امنیتی آنتی ویروس کوییک هیل دسکتاپ (که قبلا علامت AV 1) صدور گواهینامه در ماه ژوئیه سال 2002 و ضد ویروس ضد عفونی (که قبلا علامت AV سطح 2) صدور گواهینامه در نوامبر 2006 دریافت کرد.

   
 • تائيديه‌ي OPSWAT تصديق مي‌كند که برنامه های امنیتی سازگار با شبکه و تکنولوژی راهکارهای پیشرو با استفاده از چارچوب OESIS می باشد. راه حل های امنیتی کوییک هیل برای اولین بار گواهینامه OPSWAT خود را در ماه فوریه 2008 دریافت کرد. OPSWAT دارای گواهی صفحه محصولات، یک لیست از تمامی محصولات کوییک هیل دارای گواهی دسته بندی های مختلف تا زمان حاضر می باشد.

   
 • PCSL Labs: آزمايشگاه‌ هاي امنيت كامپيوتر PCSL) PC Security Labs) يک سازمان مستقل پژوهشي مي‌باشد كه بر روي تست نرم‌افزارهاي امنيتي و توسعه استانداردهاي تست متمركز شده است. اين گواهي‌نامه به محصولات با امتياز 97 و بالاتر در «تست امنيت كامل PCSL» كه هر دو ماه توسط PCSL برگزار مي‌گردد، اعطا مي‌گردد. اين آزمون اولين تست تركيبي شامل تست اسكن ايستا، تست پويا، تست خطاهاي مثبت ايستا و تست خطاهاي مثبت پويا، مي‌باشد كه همگي را در يک آزمون رقابتي مي‌سنجد.

  راهکارهای امنیتی کوییک هیل اولین گواهینامه PCSL خود را در جولای 2010 برای آنتي‌ويروس توتال سكيوريتي 2009 كوييک هيل دریافت کرد. این محصول با تائيديه‌ي 5-ستاره (بالاترين رنكينگ)، عنوان بهترین آنتی ویروس را دریافت کرده است.

   

جوایزو تائیدیه کوییک هیل، پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی IT

 • کوییک هیل به عنوان برنده در نظر سنجی کانال DQChannels 2014 اعلام شد

  کوییک هیل به عنوان نامبر1 توسعه دهندگان آنتی ویروس در هند را با توجه به میزان رضایتمندی مشتریان، در کانال نظر سنجی DQChannels 2014 انتخاب شد. این شرکت استثنائی در بسیاری از پارامترها از جمله مدیریت ارتباط، خدمات پس از فروش و پشتیبانی تجاری انتخاب شده است. شرکا با سیستم پاداش سازمان و وجود خدمات آن مراکز در مناطق متعدد، شهرستانها و مناطق کشور راضی بودند. آنها همچنین از توانایی ارائه خدمات کوییک هیل در تعمیر و تعویض خدمات پشتیبانی کرده اند.

  DQChannels یک نظرسنجی رضایتمندی کانال سالانه را برای سنجش این که چگونه شرکا، فروشندگان مختلف را برای محصولات و خدمات مختلف سخت افزار و نرم افزار رتبه بندی می کنند. کانال نظر سنجی رضایتمندی DQChannels اولویت کانال در فروشندگان را ابراز می کند.

   
 • کوییک هیل برنده جایزه دومین قهرمان کانال CRN برای Client Security شد!

  کوییک هیل موفق به حفظ موقعیت خود به عنوان پیشرو در قهرمان کانال CRN برای امنیت مشتری با پشتیبانی فوق العاده ای از شرکای خود شد. این سازمان همواره در امنیت کلاینت ها ارائه دهنده راه حل بالایی بوده است، اما با این پیروزی، خود را به عنوان یک بازیکن برجسته تثبیت کرد.

  به روزرسانی ثابت کوییک هیل در محدوده آن از محصولات شرکت، به خوبی توسط جامعه شریک پذیرفته شده و در پیروزی CRN منعکس شده بود. این شرکت علاوه بر این به خوبی در مقوله در دسترس بودن محصول، کشش نام تجاری و بازاریابی مشتری، پشتیبانی پس از فروش، سیاست و مدیریت کانال می درخشد.

  در 11 سال گذشته، CRN نظرسنجی قهرمانان کانال CRN را انجام داده است. این مهم ترین نظر سنجی است آن را به عنوان اندازه گیری دوستی کانال از فروشندگان شرکت های مختلف و امتیازات آنها بر اساس نحوه رضایت شرکت با سیاست های کانال و برنامه ها می باشد.

   
 • موسس و مدیر عامل شرکت، آقای کایلاش کتکار در میان 6 کارآفرین برتر که از میان بیش از 160 متقاضی برای "World Entrepreneur Of the Year" که در مونت کارلو از 4 تا 8 June, 2014 برگزار شد، انتخاب شدند.

  در اوایل سال جاری، آقای کتکار در میان 16 فینالیست که نامزد پانزدهمین برندگان سال کارآفرین EY معرفی شد، بود. این جایزه را کارآفرینان استثنایی که برای دستاوردهای خود ایستادگی کردند، می گیرند.

  پانل محترم از اعضای هیئت داوران این جایزه، برای آقای Adi Godrej، موسس، رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی، گروه Godrej - آقای Keki Mistry، نایب رئیس و مدیر اجرایی، توسعه مسکن شرکت مالی - آقای Sandeep Naik، مدیر عامل، General Atlantic - آقای R. Seshasayee، معاون اجرایی رئیس، گروه هندی Hinduja - خانم Shikha Sharma، مدیر عامل و مدیر اجرایی، بانک محور - آقای Shardul Shroff، شریک مدیر عامل، Amarchand & Mangaldas & Suresh A Shroff & Co - آقای Ravi Venkatesan، بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره، شرکای سرمایه گذار اجتماعی می باشند.

   
 • تسلط کوییک هیل بار دیگر در سال 2014 به عنوان برنده بی سابقه ای از قهرمانان کانال CRN FY 2013-2014 در بخش آنتی ویروس 1-5 کاربر، نزدیک به 35٪ از رده آرا را دارا می باشد.

  کوییک هیل دارای قوی ترین کشش نام تجاری است و برای بهبود آگاهی نام تجاری و نگرش، با تبلیغات در عرصه تلویزیون، روزنامه و رادیو تلاش می کند.

   
 • تکنولوژی های کوییک هیل به عنوان قهرمان کانال CRN برای 2013 تاج گذاری شد و توانست برای پنجمین بار برنده این جایزه ارزنده شود. نام تجاری این شرکت کشش قوی دارد و نشان می دهد که بیشتر در پی برند آنتی ویروس است. این پیروزی در راستای چندین برنامه جدید و تلاش های بازاریابی بهبود یافته بود.

  نتایج ممیزی قهرمانان کانال CRN برای نام تجاری روی بهبود کلی امتیازات بر تمامی عوامل جلب رضایت کانال در مقایسه با امتیازات آن در ممیزی سال گذشته، منعکس شده است.

   
 • تکنولوژی های کوییک هیل بار دیگر عنوان نامبر1 را در ممیزی قهرمانان کانال CRN در سال 2012 به دست آورد که پشتیبانی فوق العاده ای از شبکه گسترده توزیع خود می کند.

  این شرکت خود را در محصولات مصرفی و دسته های آنتی ویروس SOHO با تمرکز برروی دردسترس بودن محصول، کشش نام تجاری و بازاریابی مشتری، خدمات پس از فروش و سیاست های کانال و تعامل، نشان می دهد.

   
 • شرکت تکنولوژی‌های کوییک‌هیل، شرکت پیشرو امنیت IT، پا را فراتر از هت-تریک سال قبل قرار داد و عنوان اول را در رده مصرف کنندگان آنتی ویروس‌های خانگی و شرکت‌های کوچک و متوسط (SOHO) برای سومین سال متوالی بدست آورد.

  طی یک نظرسنجی آنلاین که توسط مجله CRN برای کانال قهرمانان CRN در سال 2011 انجام شد، برنده آنتی ویروس کوییک‌هیل توانست به عنوان گسترده ترین آنتی ویروس منتشر شده و پرطرفدار، مورد تحسین قرار بگیرد. کوییک هیل این موفقیت بزرگ را تقریباً بر روی تمامی جنبه های عملکرد حیاتی برند محصول از جمله در دسترس پذیری محصول، نسبت عملکرد به قیمت، سود آوری شبکه توزیع، بازاریابی مشتریان و تبلیغات، بازاریابی شبکه و آموزش، خدمات پس از فروش و مدیریت و سیاست گذاری توزیع به دست آورد.

   
 • Quick Heal Technologies در فهرست ۵۰ شرکت برتر هند قرار گرفت.

  اين برنامه تحت هدايت Deloitte Touch Tohmatsu قرار دارد و فهرستي متشكل از 50 شركت تكنولوژي با رشد بسيار سريع و پويا ارائه مي دهد. كوييك هيل تكنولوژي در رده 16 همین فهرست با رشد 244 % در سه سال اخير قرار گرفت.

   
 • كوييك‌هيل مقام اول را برای سومین سال متوالی در کانال قهرمانان CRN تکرار کرد. کوییک هیل برنده جایزه قهرمانان کانال CRN 2010 در رسته آنتی ویروس ( مصرف کننده) شد.

  این بررسی توسط مجله ی قهرمانان CRN به طور سالیانه به برترین شرکتها ارائه می گردد و به طور جامع راهکارهای تامین کنندگان و فروشندگان و سرویس ها را مورد ارزیابی قرار می دهد.

   
 • جایزه " Maharashtra IT – روش نرم افزاری امنیتی منحصر بفرد IT " به Quick Heal Technologies اعطا شد.

  جایزه Maharashtra IT توسط دولت Maharashtra در سال 2004 به یاد و خاطره وزیر سابق، راجیو گاندی بنیان نهاده شد. این جایزه هر سال در 20 اگوست، روز تکنولوژی اطلاعات، جهت گرامیداشت سالروز میلاد او به موسساتIT و شرکتهای Maharashtra برای عملکرد برجسته شان در طی سال گذشته اعطا می شود.

   
 • شرکت تکنولوژی های کوییک هیل برنده جایزه SME بهترین نوآوری از سوي Business Today در سال ۲۰۱۰ شد.

  مجله پیشگام تجاری Business Today وابسته به India Today group اين جايزه را به تازه ترين تحقيق و بررسي و بهترين مدارج ترقي دارد و شايستگان دريافت آن، نو آوران، مردان پيشرو در عرصه موفقيت و توانمندان علم و دانش مي باشند كه جايگاه ويژه اي در ترويج اهداف و حمايت از تشكيلات اقتصادي كوچك و متوسط SMES دارند، اختصاص داد. اين جوايز توسط Business Today و YES BANK كه يک بانک خصوصي در هند مي‌باشد به كوييک هيل اعطا شد.

   
 • كوييک ‌هيل مقام اول را برای دومین سال متوالی در کانال قهرمانان CRN تکرار کرد. کوییک هیل برنده جایزه قهرمانان کانال CRN 2009 در رسته آنتی ویروس ( مصرف کننده) شد.

  این بررسی توسط مجله ی قهرمانان CRN به طور سالیانه به برترین شرکتها ارائه می گردد و به طور جامع راهکارهای تامین کنندگان و فروشندگان و سرویس ها را مورد ارزیابی قرار می دهد.

   
 • کوییک هیل، شرکت پیشروی تولید کننده نرم افزار امنیت اینترنت در هند، به عنوان یکی از صد شرکت برتر آسیایی واجد شرایط دریافت جایزه Red Herring معرفی شد. این جایزه به صد شرکت آسیایی تعلق می گیرد که نوید بخش درخشان‌ترین فردا در عرصه تکنولوژی آسیا باشند. مبنای این برتری عوامل مختلقی نظیر عملکرد مالی، نوآوری تکنولوژی، کیفیت مدیریت، اجرای استراتژی، یکپارچگی در اکوسیستم و تلاش برای تحقیق و توسعه می باشد.

  Red Herring یک شرکت رسانه ای جهانی است که ، بهترین نوآوران تکنولوژی جهان، سرمایه گذاران اقتصادی، و مسئولان امور تجاری را در چارچوب های مختلف گرد هم می آورد. این چارچوب ها شامل مجله نوآوری ممتاز، سرویس خبری روزانه آنلاین تکنولوژی، تحقیقات تکنولوژی، و رخدادهای مهم برای پیشگامان تکنولوژی در سراسر جهان می باشد.

   
 • در ميان ساير نامزدهاي رده ICE & ITeS ، Quick Heal Technologies ، تامين كننده آنتي ويروس پيشروي هند، واجد شرايط دريافت جايزه گشت. امروزه كوييك‌هيل اولين انتخاب قابل اطمينان شركاي امنيت IT براي همه مشتريانشان مي‌باشد. اين شركت وظيفه‌شناسي و ثبات قدم بي اندازه دارد و سياستهاي كاري آن شفاف و خدمات محور است.

  جايزه هندي پديده‌هاي CNBC-TV18 و ICICI Bank حركت نويني در جهت قابليت شكل‌گيري SMEها در هند مي باشد و در كتاب ركوردهاي Limca (كتاب ركوردهاي هندي كه اولين بار در سال 19900 منتشر شد) به عنوان بزرگترين جايزه تجاري از آن ياد شده است. اين جوايز تحت نظر CRISIL ، آژانس پيشروي ارزيابي اعتبار ملي ، مي‌باشد كه روند ارزيابي آن را مديريت مي‌كند. تشكيلات كوچك و متوسط اغلب به عنوان ابزار رشد اقتصادي مورد توجه قرار مي گيرند . 'Emerging India Awards' SME هايي كه بيشترين توانايي رقابت را در عرصه جهاني دارند و فعاليتهاي تجاريشان هم‌راستاي چهره‌هاي بزرگ جهاني است، ارج مي‌نهد.

   
 • كوييک هيل جايزه نامبر1 را از مجله معتبر DQ دريافت كرد. اين جايزه بر اساس ارزيابي شبكه‌هاي IDC موسسه DQ، بر روي ميزان رضايت شبكه توزيع به كوييك‌هيل اعطا گشته است. برندگان بر اساس پارامترهاي مختلف از قبيل كيفيت محصول، پشتيباني بازاريابي، پشتيباني پس از فروش، شرايط تجاري، پشتيباني آنلاين، مديريت ارتباطات و تصوير برند توسط همكاران توزيع خود قضاوت شدند .

   
 • سازمان صنايع و اتاق بازرگاني بمبئي اعلام كرد شركت تكنولوژيهاي كوييك‌هيل شايستگي گواهينامه جايزه صنعتي پارخه (G.S.Parkhe Industrial Awards) را در سال 2009 بدست آورده است.

  MCCIA شركت تکنولوژی‌هاي كوييك هيل را به اين خاطر انتخاب كرد كه با ايده هاي جديد و محصولات تازه در اين صنعت حضور پيدا مي كند.
   

  اتاق بازرگاني،صنايع و كشاورزي (Mahratta Chamber of Commerce, Industries and Agriculture ) يك انجمن صنعت برتر هست. اين انجمن 2200 عضو از بخش هاي مختلف دارد مانند صنعت اتومبيل، خدمات اتوماتيک، صنايع الكترونيک، صنايع كشاورزي، تكنولوژي اطلاعات، بيوتكنولوژي، تكنولوژيهاي محيط زيست، صنايع شيميايي و غيره.

   

صفحات مرتبط

> نمای کلی شرکت

> جوایز و گواهینامه ها

> تاریخچه

> مدیران

> مسئولیت اجتماعی سازمانی

> همکاران

> برگه اطلاعات شرکت

> فرصت های شغلی

> تماس با ما

 

اخبار و رویدادها

کوییک هیل راه حل مدیریت دستگاه تلفن همراه مبتنی بر فناوری ابری را راه اندازی کرد
دریافت اخبار بیشتر و به روز رسانی »


همکاران

همکاران رمز موفقیت ما می باشند. برنامه های ما برای بهبود کسب و کار و تخصص شما طراحی شده اند.

« ادامه مطلب


اخبار

دریافت آخرین اخبار کوییک هیل

« ادامه مطلب


فرصت های شغلی

کاوش در فرصت های شغلی شرکت تکنولوژی های کوییک هیل

« ادامه مطلب


تماس با ما

در صورت داشتن هرگونه انتقادات، پیشنهادات و یا نظرات لطفا درخواست خود را از طریق لینک مناسب داده شده ارسال کنید.

« ادامه مطلب


Share your feedback or suggestions for this website at webmaster@quickheal.co.ir

تصویر ثابت