مسئولیت اجتماعی سازمان

 

فعالیت های مرتبط با مسئولیت اجتماعی سازمان، منعکس کننده ارزش های اصلی و دستاوردهای کوییک هیل به عنوان یک کارفرما، ارائه دهنده نرم افزار و یک شهروند سازمانی می باشد - ضروری است که کوییک هیل قابل اعتماد باشد و شریک تجاری اخلاقمداری باشد تا بتواند اعتماد مشتریان را بطور مداوم جلب کند.

 

امنیت دیجیتال در سناریوی فعلی از اهمیت زیادی برخوردار است. کوییک هیل معتقد است که پیشرفت تنها با یک تعهد عمیق برای رفاه جامعه ممکن است. از ابتدا، هدف کوییک هیل محافظت از مشتری دربرابر حملات مبتنی بر اینترنت و نفوذ توسط هکرها بوده است. کوییک هیل کارگاه آگاهی بخشی و امنیت برای دانش آموزان مدرسه و دانشگاه، معلمان و پدر و مادر را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از استراتژِی سازمانی خود دنبال می کند. این یک پروژه بلند پروازانه بین المللی جهت آموزش، توانمند سازی و محفاظت از شهروندان جوان در مباحث ایمنی و امنیت آنلاین، افزایش توانایی های امنیتی شهروندان دیجیتال و سواد اطلاعاتی است.

 

کوییک هیل تا به حال هزاران لایسنس رایگان به چنین سازمان های اجتماعی با کمک بنیاد NASSCOM در سراسر کشور توزیع کرده است.

 

در ارتباط با یک بانک کتاب برای دانش آموزان کلاس هشتم، نهم، دهم از مناطق قبیله ای همراه با ، یک سازمان غیر دولتی SEVA Bharati از شمال شرق هند می باشد.


صفحات مرتبط

> نمای کلی شرکت

> جوایز و گواهینامه ها

> تاریخ و فرهنگ

> مدیران

> مسئولیت اجتماعی سازمانی

> همکاران

> برگه اطلاعات شرکت

> فرصت های شغلی

> تماس با ما

 

اخبار و رویدادها

کوییک هیل راه حل مدیریت دستگاه تلفن همراه مبتنی بر فناوری ابری را راه اندازی کرد
دریافت اخبار بیشتر و به روز رسانی »


Share your feedback or suggestions for this website at webmaster@quickheal.co.ir

تصویر ثابت